Skip to main content

NAPSALI O MĚ

Líbí se mi, že Šárka přistupuje ke cvičení srdcem. Je vidět, že pohyb je každodenní součástí jejího života a ráda ho dopřeje i nám, svým cvičenkám. Ale zároveň se člověk necítí blbě, když cvičení vynechá nebo mu něco "ještě" nejde. Oceňuji také, že lekce jsou pestré a Šárka se pořád učí něco nového.

Eva

Na cvičení k Šárce jsem začala chodit před více jak rokem, kvůli bolavým bedrům, chtěla jsem si zpevnit tělo a zbavit se bolesti. Od té doby se zády nemám problém a celkově se cítím mnohem líp a víc v kondici.

Nejčastěji cvičím FitPainFree, ale i Overball a BOSU jsou boží.

Štěpánka H.

Cvičení se Šárkou je SUPER!

Alena

Online cvičení je pro mě úžasné (co já budu dělat, až se vše vrátí do tělocvičen...) Cvičení se Šárkou je super - baví mě a s jejím podrobným výkladem mám pocit, že zcela minimalizuji sebepoškozující provádění pohybů.

Jarka

Moc ráda se Šárkou cvičím, protože z ní čiší pohoda, klid a to, že cvičí srdcem. Vymýšlí pro nás spoustu krásných cvičení bez pomůcek i s nejrůznějšími pomůckami, každý si vybere. Po tomto cvičení se cítím krásně procvičená, protažená. Cvičím se Šárkou již přes dva měsíce a cítím to na své kondičce. Patří jí i veliký dík za její péči o nás.

Simča

V tomto cvičení jsem se našla, zpevňuji tělo, odpočinu si a Šárka je prostě úžasná - umí potěšit, pohladit slovem a rozdává pozitivní energii kolem sebe!!!

Už dnes vím, že chodím více zpříma, soustředím se na držení těla a některé cviky praktikuji např. při čekání ve frontě. Cvičení mi dělá dobře, poslouchám svoje tělo a protahuji se i během dne.

Cvičení se Šárkou je moc fajn.

Hanka

Cvičíme prakticky 2x až 3x týdně celá rodina, tedy včetně našich skoro dospělých synů a je to opravdu moc fajn, hodit vše za hlavu a těch Online 50 minut si užít. I když jsem dříve chodila do posilovny, která je teď zavřená, musím říct, že toto cvičení mi plně nahradilo cvičení v posilovně, ba dokonce musím říct, dává mi podstatně víc, než "tahání" činek.

Jíťa s rodinkou

Je to výborné  Už dokonce začínám vnímat pokrok a to jsem cvičila jen párkrát.

Hanka V.

Cvičení je super, hezky všechno popsáno, takže nemám problém cviky pochopit a věřím, že je taky cvičím správně.

Vřele doporučuji každému, kdo se chce protáhnout a zpevnit tělo správným cvičením, zejména pokud trpíte bolestmi zad. Vhodné i pro starší ročníky.

Andrea S.

Zpočátku jsem se obávala, zda mohu vstoupit do skupiny cvičenek u nás v obci, neboť jsou mladé a já jsem nedávno překročila sedmdesátku. Moje obavy se hned při první hodině rozptýlily.

Se svými zkušenostmi v oblasti cvičení pod více cvičitelkami, jsem hned poznala profesionálnost paní Šárky.

Obávala jsem se pak cvičení on-line, ale i to bylo zbytečné. Paní Šárka dovede vést cvičenky i v tomto zatěžkávacím případě.

V neposlední řadě mně zaujala její vstřícnost k nám všem, mně nevyjímaje. Nyní jsem velmi ráda, že mohu trochu potýrat své tělo právě se Šárkou.

Cvičenka Mirka